شستشوی نمای ساختمان بدون نیاز به داربست

شستشوی نمای ساختمان و نماشویی که امروزه با بکارگیری دستگاه های واترجت که در واقع به عنوان شوینده فشار قوی آب قادر است که انواع الودگی را بشویید در این دستگاه منحصر بفرد آب شهری با فشار بسیار بالا در حدود ۲۰۰بار فشار از نازل آن خارج شده و برروی سطح موردنظر می پاشد و با این کار هر نوع الودگی و کثیفی را از روی سطح مورد نظر می آلاید.
ازاین روی برای شستشوی نمای ساختمان با دستگاه واترجت میتوان برای شستشوی نمای سیمانی ساختمان ، شستشوی نمای آجری ساختمان . شستشوی نمای کامپوزیت ساختمان ، شستشوی نمای شیشه ای بنا ، شستشوی نمای سنگی ابنیه وشستشوی کلیه سطوح نمای ساختمان ها و بناهای رایج استفاده نمود.

شستشو نمای ساختمان با واتر سند بلاست:

فرایند سند بلاست نما هنگامی برای شستشوی نمای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد که سطوح آن دارای رسوب و جرمی بسیار زیاد و سخت شده باشد که نتوان به تنهایی با دستگاه واترجت آنرا شستشو داد.
ترکیب آب و سیلیس: برای نماشویی ساختمانهای آجری ، نماشویی بناهای سنگی ، نماشویی ابنیه های رومی ، شستشوی نمای ساختمان سیمانی و تمامی سطوح منجرب به ماسه زدایی ، رسوب زدایی ، رنگ برداری از سطوح ، زنگ زدایی نمای ساختمان می شود.

در شستشوی نمای ساختمان همواره استفاده از تجهیزات جدید در کنار تیم حرفه ای با سابقه نما شویی بنا می تواند بسیار پر اهمیت بوده و نتیجه کار را در نمای شستشوشده ساختمانها و بناها مشاهده نمود.

در ادامه فعالیت حرفه ای تیم شرکت افق ارتفاع جم را در شستشوی نمای ساختمانهای بلند مرتبه مشاهده می کنید.

شستشوی نمای ساختمان با روش طی و ابر:

تمیز کردن نمایی ساختمان با این روش مخصوص نماهایی ساختمانهایی میباشد که دربرگیرنده سطوح درخشان و صیقلی هستند.
ما نند نمای فریم و یا شیشه ای ونمای کامپوزیت ساختمانو…….

در این لینک هم می توانید توضیحات کلی در رابطه با شستشوی با فشار نما را مطالعه نمایید.