شرکت افق ارتفاع جم

ابزارآلات حرفه ای

بکار گیری بروزترین ابزارآلات در حهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان

نیروهای مجرب و حرفه ای

با بهره گیری از بهترین نیروهای آموزش دیده حرفه ای بهترین ها را برای شما ارائه می دهیم.

قیمت های رقابتی

افتخار ما ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت ها به مشتریان عزیزمان می باشد.

ضمانت ارائه خدمات

با ارائه ضمانت خدمات به مشتریانان همیشه در کنارشان هستیم

10 سال سابقه

با 10 سال سابقه در ارئه خدمات به مشتریان رضایتمندی آنها را همراه داریم

پشتیبانی مداوم

همواره پشتیبان مشتریان در خدمات ارائه شده هستیم

شرکت افق ارتفاع جم با سابقه ای درخشان در حوزه خدمات ساختمانی از جمله کفسابی و نماشویی با کادری متشکل از افراد مجرب و آموزش دیده آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان می باشد. اپراتورهای این شرکت با سابقه ای بالغ بر 10 سال فعالیت در این حوزه مسئولیت انجام کارهای شما را برعهده خواهند گرفت. مجموعه ما در سالیان متمادی فعالیت در این عرصه توانسته پروژه های زیادی را در سراسر کشور به سرانجام برساند و این آمادگی را دارد که با ارگانها، موسسات، هتلها، مراکز فرهنگی و بهداشتی و بیمارستانها همکاری لازم را داشته باشد و جهت ارائه پیش نمایشی از کار خود، خدمات مذکور را برای بخش کوچکی از مجموعه ها و پروژه های بزرگ به صورت رایگان انجام دهد تا کیفیت نهایی کار مورد ارزیابی قرار گیرد.

شرکت افق ارتفاع جم با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته، شیوه های جدید، تلفیق هنرهای مختلف و استفاده از به روزترین تجهیزات کفسابی و نماشویی، به کارفرمایان خود این اطمینان را می دهد که بالاترین کیفیت ممکن ارائه خواهد شد.

خدمات کار در ارتفاع

شستشوی نما , شستشوی نما با واتر جت ,  شستشوی نما با واتر جت پلاس ,شستشوی نمای ساختمان با اب گرم , شستشوی نما با ابر و طی , بتن درز انقطاع بین دو ساختمان ,  پوشاندن پاسیو با توری  ,  اب بندی و رزین جهت براق کردن نماهای اجری ,  اب بندی و رزیت اپوکسی در نماهای سنگی و چوب نما ,  رنگ امیزی نما  , رنگ امیزی فریم پنجره ها ,  شستشوی نمای کامپوزیت ,  شستشوی نمای شیشه با ابر و طی ,  اب بندی نمای شیشه ای ,  نورپردازی نمای ساختمان ,  کلیه خدمات غیر قابل دسترس

پیج و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما

کلیه خدمات ارتفاع بدون داربست و بالابر وبااستفاده ازسیستم دسترسی باطناب انجام میشود. * پیچ رولپلاک سنگ نما توسط پیچ گالوانیزه و رولپلاک سنگ همراه با بتونه روی پیچ پیچ رولپلاک نما از جمله خدمات نما میباشد که در جهت تحکیم سنگ نما و جلوگیری از ریزش سنگ نما صورت میپذیرد. پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب سرعت و دقت و هزینه مقرون به صرفه تری نسبت به شیوه های دیگر پیچ و رولپلاک نما دارد ، که این امر موجب گردیده افراد بیشتری از این تکنیک (راپل) به جهت پیچ و رولپلاک سنگ نما و شستشوی نمای ساختمان و… استفاده کنند.

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان

شستشوی در نمای ساختمانها به چند نوع صورت میپذیرد، بنابراین تمیز کردن نمای شيشه ای و آجری و سنگی بسیار متفاوت است.
_مثلا شستشوی نمای شیشه ای اغلب بصورت سنتی قابل شستشو میباشدوچنانچه کثیفی بیش ازحد باشدازدستگاه واترجت استفاده میگردد.
درنماهای آجری ونماهای سنگی کدر که جرم وکثیفی زیادی داشته باشد بایدازدستگاه سندبلاست استفاده نمود.
درنماهای کامپوزیت هم ازدستگاه واترجت استفاده میشود وبعداز آن بروش سنتی شسته میشود.

یک کار عالی نیازمند دقت و مهارت است